چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۴

ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه آغاز شد

دانشجوی نمونه

ثبت نام در بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه سال ۱۴۰۰ از شنبه ۲۰ آذر آغاز شد.

به گزارش مفدا گراش، ثبت نام بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه ۱۴۰۰ از شنبه ۲۰ آذر ماه آغاز شد و تا ۳۰ این ماه ادامه دارد.

در جشنواره سال ۱۴۰۰ که بیست و نهمین و سی امین دوره انتخاب دانشجویان نمونه است فرآیند جشنواره بر اساس زمان بندی های پیش بینی شده در هفته سوم آذر آغاز و در اسفندماه با برگزاری مراسم تجلیل به پایان خواهد رسید.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، همانند سال های گذشته کلیه مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری در سامانه الکترونیکی انجام می پذیرد،  فرایند داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می شود؛ نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که برترین امتیازات را بر اساس آیین نامه و صرف نظر از حد نصاب‌های آن کسب نموده‌اند به عنوان برگزیدگان مورد تقدیر دانشگاه  مربوطه قرار می گیرند و آن تعداد از متقاضیان که شرایط معرفی به مرحله دوم را کسب نموده اند به دبیرخانه مرکزی معرفی می شوند.

 کلیه دانشجویان متقاضی می‌توانند با مراجعه به سایت https://nemooneh.behdasht.gov.ir/login  نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.

برای اولین بار دانشجویان بین المللی نیز  بعنوان دانشجوی نمونه مورد تقدیر خواهند گرفت. علاوه بر این، امکان شرکت به دانشجویانی که بعد از فراخوان سال ۹۸ فارغ التحصیل شده اند نیز داده خواهد شد. همچنانکه قبلا حداکثر سن دانشجویان شرکت کننده در این فراخوان ۴۰ سال بود که به دلیل شرایط کرونایی این عدد به ۴۱ سال سن افزایش پیدا کرده است. همچنین کسب ۳ امتیاز به صورت افزوده در بخش فرهنگی ویژه فعالیت های داوطلبانه در زمان کرونا از ویژگی‌های این دوره از جشنواره نسبت به دوره های گذشته است.

برای دریافت دستورالعمل جشنواره دانشجوی نمونه ، اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.