پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۴

صد و هفتادمین شماره خبرنامه مفدا منتشر شد

خبرنامه 170

صد و هفتادمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد. در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۸ تا ۲۳ آذرماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.

به گزارش مفدا، صد و هفتادمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد. در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۸ تا ۲۳ آذر ماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.

«صدو هفتادمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا»  خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط‌ عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «شعب دانشگاهی مفدا»  در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را منتشر کرده است.

در این‌شماره از خبرنامه به عناوین مهمی چون «انتصاب مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت» ،  تحت پوشش قرار گرفتن دانشجویان پزشکی در بیمه تکمیلی، جزئیات جایزه ملی ایثار در حوزه آموزش پزشکی، صدور کارنامه الکترونیک فعالیت شعب دانشگاهی مفدا در بازه شش ماه نخست ۱۴۰۰ اشاره شده است.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر «شعب دانشگاهی مفدا» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

خوانندگان محترم می‌توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شماره تماس ۲۱۸۱۴۵۵۴۵۶ و ۰۲۱۸۱۴۵۵۵۴۹ درمیان بگذارند.

«علاقمندان برای دریافت صد و هفتادمین شماره خبرنامه مفدا روی متن کلیک کنید».

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.