سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

نتایج آزمون بخش آوایی بیست و ششمین جشنواره قرآن و عترت(ع) در دانشگاه علوم پزشکی فسا اعلام شد

نتایج آزمون بخش آوایی بیست و ششمین  جشنواره قرآن و عترت(ع) در دانشگاه علوم پزشکی فسا

سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: در بخش آوایی بیست و ششمین  جشنواره قرآن و عترت(ع) تعداد ۹۰ نفر از دانشگاهیان ثبت نام نمودند که در ۱۲ رشته این بخش به رقابت پرداختند.

به گزارش مفدا فسا، مهندس علی اکبر رشیدی سرپرست اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی فسا ضمن اعلام این خبر گفت: در بخش آوایی بیست و ششمین  جشنواره قرآن و عترت(ع) تعداد ۹۰ نفر از دانشگاهیان ثبت نام نمودند که در ۱۲ رشته این بخش به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کرونایی آزمون کلیه رشته ها بجز رشته های حفظ بصورت مجازی برگزار گردید و شرکت کنندگان فایل اجرا و تلاوت خود را در سامانه بارگزاری نموده و سپس این فایلها مورد داوری قرار گرفتند.

رشیدی افزود: طبق آیین نامه جشنواره نفرات اول رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعا و مناجات خوانی، ترجمه خوانی، آیین سخنوری، حفظ ۵، ۱۰ و ۲۰ جزء در دو بخش خواهران و برادران به مرحله سراسری راه  یافتند.

این مقام مسئول حد نصاب نمره مرحله دانشگاهی برای نفرات اول، دوم و سوم را به ترتیب ۷۰، ۶۵ و ۶۰ اعلام نمود و تاکید کرد: زمان آزمون مرحله سراسری نیمه دوم بهمن ماه می باشد.

نتایج آزمون بخش آوایی بیست و ششمین  جشنواره قرآن و عترت(ع) در دانشگاه علوم پزشکی فسا 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.