شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹

بازدید شبانه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از خوابگاه پسرانه بوستان انقلاب

خوابگاه بوستان

معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه جمعی از مدیران و روسای ادارات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان شبانه از خوابگاه‌ پسرانه بوستان انقلاب بازدید و ضمن مشاهده وضعیت این خوابگاه‌ها، مطالبات و خواسته‌های دانشجویان را هم مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش مفدا گیلان،دکتر مهرابیان شامگاه جمعه به همراه جمعی از مدیران و روسای ادارات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن بازدید از خوابگاه بوستان انقلاب از نزدیک با دانشجویان دیدار و گفت و گو کرد.

 معاون فرهنگی و دانشجویی گیلان با تاکید بر اینکه ما تمام تلاشمان را برای تامین رفاه شما دانشجویان بکار گرفته ایم افزود: هرچند که خوابگاه بوستان قدیمی است و بسیاری از زیر ساخت های لازم را ندارد اما ما هزینه بالایی را برای رفع نواقص و مشکلات تاسیساتی این خوابگاه پرداخت می کنیم تا شاهد آرامش و رفاه حال شما دانشجویان باشیم.

وی ادامه داد: ما به تنهایی نمی توانیم این خوابگاه را در شرایط ایده آل برای سکونت نگهداریم و لازم است شما دانشجویان با رعایت نظافت و استفاده و نگهداری درست از امکانات موجود ما را در ارایه خدمات هرچه بیشتر و بهتر یاری کنید.

دکتر مهرابیان با اشاره به اینکه شما دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هستید و نقش مهمی را در سلامت جامعه  ایفا می کنید گفت : رعایت اصول بهداشتی و توجه به بهداشت فردی موضوعی نیست که لازم باشد ما آن را به شما یاد آوری کنیم، بلکه شما دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی باید در رعایت موازین بهداشتی نقش داشته باشید و آن را به دیگران آموزش دهید و انتظار ما از شما، در زمینه توانمند سازی بهداشتی جامعه است .

این مقام مسئول در دانشگاه خاطر نشان کرد: پیگیری مشکلات و رفع نواقص موجود وظیفه من و همکاران من است اما در صورتی که شما دانشجویان در حفظ نظم و نظافت خوابگاه مشارکت لازم را نداشته باشید راه به جایی نخواهیم برد، ما باید باهم دست در دست هم دهیم زیرا همه اعضای یک خانواده هستیم .

در ادامه دانشجویان به بیان مطالبات و نیازهای موجود در این خوابگاه پرداختند و معاون فرهنگی دانشجویی در خصوص رفع نواقص موجود دستورات لازم را صادر کرد و از مدیران خود خواست تا در کمتر از یک هفته مشکلات را برطرف نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.