شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵

به همت کانون فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بم؛

چتر مهر بر پشت بام نیازمندان نشست

چتر مهر بر پشت بام نیازمندان

جهادگران کانون فعالیت های جهادی اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم، به دلیل سردی هوا و بارش های فصلی، پشت بام منازل نیازمندان را تعمیر و عایق بندی کردند.

به گزارش مفدا بم، عایق کاری و انجام اقداماتی جهت جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان از جمله اقدامات مهمی است که هر فردی برای امنیت و آسایش خانواده اش انجام می‌دهد.  اکنون با توجه به فرا رسیدن فصل زمستان و به دلیل سردی هوا و بارش های فصلی پشت بام برخی منازل نیاز به تعمیر و عایق کاری دارند.

در این بین، خانواده های نیازمندی هستند که توان پرداخت این هزینه ها را ندارند. به همین دلیل جهادگران کانون فعالیت های جهادی اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بم با توجه به هدف و رسالتشان که محرومیت زدایی و مبارزه با فقر است، در اقدامی خدا پسندانه پس از جمع آوری کمک های نقدی از خیرین، و تهیه ایزوگام، پشت بام دو باب منزل نیازمندان را تعمیر و عایق بندی کردند.

مصطفی چاوشی کارشناس کانون فعالیت های جهادی دانشگاه علوم پزشکی بم، ضمن قدردانی از خیرینی که در این اقدام خداپسندانه به یاری محرومین شتافتند،  گفت: انتظار ما از مسئولین، مردم و خیرین عزیز این است که مانند شهید حاج قاسم سلیمانی در کنار مردم و در میدان حاضر باشند.

وی افزود: فعالیت‌های جهادگران اداره تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی،  در زمینه محرومیت زدایی به شیوه های مختلف همچنان ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.