چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۴

کارشناس تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

آماده سازی تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برای شرکت در مسابقات کشوری/ ورزش عامل مهمی برای تندرستی، شادابی و آمادگی جسمانی افراد است

مرادی کارشناس تربیت بدنی

کارشناس تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از ابتدای دی ماه امسال پس از انتخاب اعضای تیم تحت نظر مربی درجه یک و مورد تایید به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی برای شرکت در مسابقات کشوری در حال تمرین و آماده سازی است.

میثم مرادی؛ کارشناس تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار سرویس ورزشی مفدا ایرانشهر بیان کرد: تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برای شرکت در هشتمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی کشور گرامی داشت دهه مبارک فجر، یادواره سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی در حال تمرین برای اعزام است.

وی افزود: این تیم فوتسال دانشجویی دارای ۱۲ بازیکن انتخابی به همراه مربی درجه یک و مورد تایید و یک نفر  سرپرست است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تیم فوتسال از ابتدای دی ماه امسال در سالن های هنرستان تربیت بدنی و دانشگاه ولایت با حضور مربی مورد تایید اداره ورزش شهرستان برای آماده سازی بیشتر به همت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تمرین می کند.

کارشناس تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: اعضای تیم فوتسال دانشجویی براساس برگزاری مسابقات بین رشته ای که در خود دانشگاه بود و معیار های فنی و تخصصی بودن انتخاب شدند.

وی گفت: امیدواریم با توجه به سابقه تیم و توان فعلی دانشجویان بتوانیم در این دوره از مسابقات کشوری بهترین نتیجه را کسب کنیم.

مرادی افزود: در حال حاضر دانشجویان در تمرینات نهایت سعی وتلاش خود را انجام می دهند تا بتوانند افتخار آفرین باشند.

وی تاکید کرد: ورزش عامل مهمی برای تندرستی ، شادابی و آمادگی جسمانی افراد است و باید بطور مدوام و با برنامه ریزی تحت نظر یک مربی یا استاد باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.