چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸

دکتر آیت کائیدی معاون فرهنگی دانشجویی در جمع اعضای کانون دانشجویی موعود:

بحث فرهنگی کاری عاشقانه و دلی است/ افرادی در این زمینه موفقند که علاقه مند باشند

کانون موعود

نشست صمیمی شورای مرکزی کانون موعود با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، سه شنبه ۲۱ دیماه ۱۴۰۰ در محل دفتر معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، نشست صمیمی شورای مرکزی کانون موعود با حضور دکتر کائیدی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، سجادیان مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه، سلیمی کارشناس مسئول کانون های فرهنگی، صالحی دبیر کانون و دیگر اعضای شورای مرکزی کانون سه شنبه ۲۱ دیماه ۱۴۰۰ در محل دفتر معاونت برگزار شد.

در ابتدای جلسه امیرحسین صالحی دبیر کانون موعود ضمن خوش آمدگویی به معاون فرهنگی دانشجویی و آرزوی موفقیت برای ایشان در سمت جدید، گزارشی از عملکرد یکساله کانون موعود ارائه داد و به معرفی و شرح وظایف و مسئولیت دیگر اعضا پرداخت و اعضای کانون مسائل و مشکلات خود را مطرح و پیشنهادات خود را برای کارهای که در آینده قرار است انجام دهند مطرح کردند.

در ادامه دکتر آیت کائیدی ضمن خیرمقدم وخوشآمدگویی به اعضای کانون موعود بیان کرد:  امتیاز ویژه ای که کار فرهنگی نسبت به دیگر فعالیت های دانشجویی دارد این است که کار فرهنگی، امری عاشقانه و دلی است و افرادی موفق هستند که در این زمینه علاقمند باشند. چرا که کار فرهنگی ارتباطی با امور مالی ندارد و فقط اعتبار معنوی دارد. کانون موعود یکی از کانون های فعال در دانشگاه است و کارهایی که انجام می دهد عرفانی و روی روح و در نهایت جسم انسان اثر می گذارد.

من عقیده ام بر این است که شما دانشجویان از نظر به روز بودن بهترین و یک قدم از بقیه جلوتر هستید و باید از نیروی جوانی و شادابی خود برای اشاعه کارهای فرهنگی بیشترین بهره را ببرید. چون بیشترین تاثیرپذیری انسان ها از دوستانش است پس شما می توانید روی هم دوره ای ها و هم دانشگاهیان خود بیشترین تاثیر فرهنگی را بگذارید.

دکتر کائیدی در ادامه ضمن تشکر از مجموعه ی فرهنگی معاونت افزود پیرو صحبتی که با دکتر حاجی زاده معاونت محترم پشتیبانی دانشگاه داشتیم، سعی خود را خواهیم کرد که موانع و مشکلات پیش رو را مرتفع و مثل گذشته نهایت همکاری را در برگزاری برنامه ها داشته باشیم و درب اتاق بنده هم همیشه برای پیگیری کارهای دانشجویان باز است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.