چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

نمایندگان مدیران مسؤول نشریات دانشگاهی عضو کمیته‌ی ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی انتخاب شدند

برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسؤول نشریات دانشگاهی عضو کمیته‌ی ناظر بر نشریات دانشگاه

انتخابات مدیران مسؤول نشریات دانشگاهی عضو کمیته‌ی ناظر نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، زیر نظر دبیرخانه‌ی کمیته‌ی ناظر بر نشریات دانشگاهی برگزار شد.

به گزارش مفدا بهشتی- این انتخابات به استناد ماده ۴ دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی روز دوشنبه۲۰ دی ماه در سالن اجتماعات مسجد النبی(ص) با حضور مطهره عابدینی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه و ۲۳ مدیر مسؤول نشریات دانشگاهی به صورت حضوری و آن‌لاین برگزار شد.

در ابتدای این نشست عابدینی دبیر کمیته‌ی ناظر بر نشریات دانشگاه، ضمن اشاره به نقش نشریات دانشگاهی در آگاهی بخشی دانشجویان و لزوم ارتقای کیفیت نشریات دانشگاهی، بیان کرد: «نشریات دانشگاهی که یکی از مهم‌ترین ارکان فرهنگی دانشگاه هستند، به توجه ویژه نیاز دارند، و امید است با انتخاب کاندیدای مناسب، نیازهای دانشجویی با طرح در کمیته‌ی ناظر بر نشریات با سرعت و دقت بیش‌تری در دستور کار قرار گیرد.»

هم‌چنین در این انتخابات، مدیران مسؤول دارای شروط کاندیداتوری، طرح‌ و برنامه‌های خود را برای جلب نظر رای‌دهندگان شرح دادند.

گفتنی‌ست پس از رای‌گیری، صالح رحیمی بافقی مدیر مسؤول نشریه‌ی «چای نبات» نفر اول و حسین نظری مدیر مسؤول نشریه‌ی «سیمرغ» نفر دوم و ایمان یوسفی مدیر مسؤول نشریه‌ی «جعبه سیاه» به جایگاه علی‌البدل برای مدت یک سال انتخاب شدند.

انتهای پیام

کدخبرنگار ۱۱۰۱۱۲

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.