چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۸

اطلاعیه تمدید ثبت نام خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در نیمسال دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱

اطلاعیه تسهیلات

به اطلاع دانشجویان متقاضی خوابگاه که موفق به ثبت نام  در مرحله قبل نشده اندمی رساند  برای نیمسال دوم ( بهمن )  سال  تحصیلی ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ ورودی های سال های۱۳۹۸ ،۱۳۹۹ ،۱۴۰۰ در تمامی مقاطع ؛کارشناسی پیوسته ، کارشناسی ارشدودکترای حرفه ای  می رساند از تاریخ  ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ لغایت ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ برای  ثبت درخواست اینترنتی خوابگاه به یکی از آدرس های زیر مراجعه وضمن دقت لازم در نکات مشروحه ذیل اقدام به ثبت نام نمایید:

۱. ورود به سایت مفدا لرستان lorestan.mefda.ir  و سپس انتخاب گزینه پرتال ثبت نام تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان

۲.            https://portal.srd.ir/

      

۱--تمامی دانشجویان ورودی های ۱۳۹۸ به بعد در ابتدای هر نیمسال تا پایان تحصیل ملزم به ثبت درخواست خوابگاه در این سامانه میباشند عدم ثبت نام در موعد مقرر به منزله انصراف از اسکان در خوابگاه می باشد.این زمان به هیچ عنوانی تمدید نخواهد شدوبه درخواست های کتبی وحضوری ترتیب اثر داده نخواهد شد چنانچه دانشجویی در هنگام ورود به سامانه پرتال با پیغام خطا مواجه شد ؛ با شماره ۰۶۶۳۳۱۲۰۱۳۷ امور رفاهی تماس بگیرد.

۲- بعد از ورود به پرتال نسبت به تکمیل قسمت اول ؛آدرس و شماره تماس ؛ قسمت دوم وارد کردن اطلاعات تعهد نامه محضری و قسمت سوم درخواست خوابگاه اقدام نموده و متناسب با رشته خود خوابگاه را (اینجا) انتخاب نمایید. ( برای مشاهده راهنمای تصویری به این لینک مراجعه فرمایید)      

۳-دانشجویان محترم هنگام ثبت درخواست اینترنتی از درج شماره اتاق و توضیحات  خودداری نمایید. در صورتی که نام خوابگاه را اشتباه ثبت کرده باشید می توانید در قسمت درخواست های جدید، خوابگاه را حذف ومجدد ثبت نمایید.

۴-ثبت نام  از طریق پرتال به منزله اسکان قطعی در خوابگاه نمی‌باشد. پس ازثبت نام، درخواست دانشجویان  بررسی و نتایج درخواست ها در نیمه دوم بهمن ماه ۱۴۰۰  از طریق پرتال دانشجویی اعلام خواهد شد.

۵-برای دریافت نمونه فرم تعهد نامه محضری و راهنمای آن (اینجا) و فرم تعهد والدین مربوط به دانشجویان دختر (اینجا) کلیک کنید.

** به درخواست دانشجویان زیر ترتیب اثر داده نخواهد شد:

الف- دانشجویانی که پرونده اداره رفاه آنها  ناقص باشد. دانشجویانی که بهداشت و مقررات خوابگاه را در ترم قبل رعایت ننموده اند.

ب- دانشجویانی که برگه اصلی تعهد محضری  را همراه با کپی حکم کارگزینی یا پروانه کسب  تحویل نداده باشند.

دانشجویان مهمان و انتقالی ، می بایست درخواست کتبی خود را برای طرح در کمیته اسکان به اداره خوابگاه ها ارایه نمایند، در غیر اینصورت حذف خواهند شد.برای دانشجویان انتقالی خارج از کشور،شهریه پرداز،مازاد جهت اسکان در خوابگاه های خودگردان دخترانه قائم وپسرانه امام خمینی (ره)امکان ثبت نام فراهم شده است.

روش ارسال تعهد نامه محضری 

اداره امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی لرستان  تلفن تماس ۰۶۶۳۳۱۲۰۱۲۶ (داخلی ۴۸۵) و یا ۰۶۶۳۳۱۲۰۱۲۷ 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.