پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۶

در هم آیی دیدار با فرشته آسمانی نظام سلامت استان بوشهر رقم خورد :

از خاطرانه همرزم شهیده زهرا رگبار و شاعرانه دانشجوی هنرمند نظام سلامت تا سرود جمعی خاطره ها و زیبانگاری نام شهیده مدافع سلامت /به همراه تصویر

سق6ع

در نخستین روز از هفته بزرگداشت مقام زن، خانواده بزرگ سلامت استان بوشهر، در هم آیی دیدار با فرشته آسمانی نظام سلامت، حضور پیدا نمودند.

به گزارش مفدا بوشهر، در نخستین روز از هفته بزرگداشت مقام زن، خانواده بزرگ سلامت استان بوشهر، در هم آیی دیدار با فرشته آسمانی نظام سلامت، حضور پیدا نمودند.
در ابتدای این آیین که به مناسبت فرخنده زادروز دُردانه مصطفای خوبی ها حضرت زهرای اطهر (س) در گلزار شهدای بهشت صادق بوشهر و در مجاورت مزار شهیده سلامت زهرا رگبار برگزار شد، سید عبدالعزیز هاشمی آیاتی از مصحف شریف و کلام وحی را به روح آسمانی شهدای مدافع سلامت هدیه نمود.

سپس رقیه زنگنه نژاد مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر ضمن تهنیت و شادباش میلاد موفور السرور بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن، به رشادت ها و جانفشانی های اُسوه های صبر و استقامت، شهدای خوشنام مدافع سلامت و کادر خدوم بهداشت و درمان استان بوشهر اشاره نمود.

در ادامه، صدف رضایی دانشجوی شاعر و هنرمند دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، به ارائه قطعه شاعرانه خود در مدح و منزلت شهدای مدافع سلامت پرداخت که با تحسین و ستایش حاضرین در هم آیی دیدار با فرشته آسمانی نظام سلامت استان بوشهر مواجه گردید.

سرود جمعی خاطره ها پس از شاعرانه دانشجویی، دیگر برنامه ای بود که به صورت گروهی توسط خانواده بزرگ نظام سلامت استان بوشهر در جوار مزار شهیده مدافع سلامت زهرا رگبار طنین انداز شد و پس از آن نوشین انوشیروانی از همرزمان و همسنگران شهیده زهرا رگبار به ارائه خاطرانه خود در خصوص خصائل و سجایای اخلاقی آن شهید سرافراز پرداخت.

در ادامه این هم آیی، اثر یاسر عبدالهی زیبانویس و هنرمند برجسته نظام سلامت استان بوشهر که نام شهیده مدافع سلامت زهرا رگبار را به ضمیمه غزل ایثار فاطمی به رشته تحریر و زیبا نگاری آراسته کرده بود و در حین این رویداد به چهره نگاری آن شهیده والامقام پرداخته بود، رونمایی شد و به همسر و خانواده شهیده زهرا رگبار تقدیم نمود.

در پایان این ویژه برنامه که از سوی ستاد بزرگداشت مقام زن در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار گردیده بود، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر با اهدای لوح ستایش از خانواده شهیده زهرا رگبار تجلیل نمود.

سایر تصاویر این رویداد را از لنز دوربین مفدا بوشهر مشاهده نمایید.