دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۷

برگزاری نشست مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی با مسئولین خوابگاه های دانشجویی

نشست خوابگاه

نشست مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با مسئولین خوابگاه های دانشجویی با موضوع طرح فعالیت های قرآنی، مذهبی، فرهنگی فوق برنامه و ورزشی برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، باحضور مدیران فرهنگی و دانشجویی و تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه روسای ادارات، این معاونت نشستی با مسئولین خوابگاه های دانشجویی با موضوع طرح فعالیت های قرآنی، مذهبی، فرهنگی فوق برنامه و ورزشی برگزار شد.

غلامرضا عبدالله زاده با بیان اینکه همگام با آموزش و پژوهش، فعالیت های فرهنگی نقش مهمی در شکل گیری شخصیت اجتماعی دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور دارد گفت: از رسالت های دانشگاه ارتقاء علم و آموزش و تربیت دانشجوی نمونه و تحویل آن به جامعه است.

وی افزود: در انجام امور فرهنگی باید اهداف جمهوری اسلامی و مبانی فرهنگی مورد توجه ویژه قرار گیرند، یکی از وظایف دانشگاه‌ها، پاسداشت و ترویج اندیشه‌های دینی و انقلابی است و بر اساس افکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری، ایجاد افکار انقلابی در ذهن نسل جوان با حفظ پویایی و بالندگی، از اهداف اصلی دانشگاه است و لازمه این کار این است که ما بتوانیم درگام اول دانشجویان را به نماز دعوت کنیم و شما مسئولان خوابگاه های دانشجویی باید به عنوان الگوی اخلاقی برای این دانشجویان، خودتان در نماز جماعت خوابگاه ها شرکت نمایید.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی معاون فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز افزود: شما مسئولین خوابگاه های دانشجویی رسالت سنگینی را بر دوش دارید و لازم است با دانشجویان همانند فرزندان خود رفتار کنید و به صورت مداوم در اتاق های دانشجویان حاضر شوید و مطالبات آنان را پیگیری نمایید.

 در ادامه این نشست مسئولان خوابگاه های دانشجویی به بیان نظرات و مسائل مختلف پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.