سه‌شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۹

جلسه معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد

دکتر خالقیان

جلسه معاونین دانشجویی فرهنگی دانشکده ها در تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور معاون دانشجویی فرهنگی ومعاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها و مدیر فرهنگی و فوق برنامه برگزار شد.

مفداایران- جلسه معاونین محترم دانشجویی فرهنگی دانشکده ها در تاریخ ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ با حضور آقای دکتر محسن خالقیان معاون محترم دانشجویی فرهنگی ومعاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها به همراه  مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه جناب آقای  خالقیان با تاکید بر این نکته که دانشگاه مرکز تجمع نخبگان و تحصیل کردگان جامعه می باشد و مسئولیت سنگین پرورش خلاقیت ها و استعدادهای دانشجویان برعهده مسئولین فرهنگی دانشگاه هاست. بیان داشتند که با پویایی فرهنگی محیط دانشگاه و ایجاد سرزندگی، نشاط مابین دانشجویان می‌توان فضایی سالم برای رشد و خودآگاهی و تقویت مسئولیت پذیری ورود به عرصه های خدمت در جامعه برای دانشجویان، فراهم نمود.

در ادامه جلسه هریک از معاونین محترم دانشجویی فرهنگی، ضمن ارائه گزارش فعالیتهای فرهنگی دانشکده ها و بیان نقطه نظرات خود پیرامون موضوعات مطرح شده در جلسه، چالش های موجود جهت اجرای فعالیتهای فرهنگی در دانشکده را به شرح ذیل بیان داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.