سه‌شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۵

توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی انجام شد:

تبریک فرارسیدن دهه فجر

246

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در پیامی فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش مفدا ایلام، متن پیام دکتر اسد میرزائی بدین شرح می‌باشد:

دهه مبارک فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام و تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، صدای استقلال‌خواهی و آزادی‌طلبی خود را به گوش جهانیان رساندند.

این ایام مبارک، یادآور حماسه ماندگار و الهام‌بخش و فداکاری مردمانی است که با رهبری انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی صفحاتی زرین را در تاریخ حیات خود گشودند و نسیم روح‌بخش بهار انقلاب، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را معطر نمود.

اکنون با گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، ایران عزیزمان فصل تازه‌ای از مناسبات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را تجربه می‌کند و بدون شک شعار «انقلاب اسلامی، جوان ایرانی، امید و خودباروری و پیشرفت علمی» بیش‌ از هر زمان دیگری اهمیت خود را نشان داده و بر عزت و اقتدار ایران اسلامی افزوده است.

جامعه دانشگاهی نیز که از روزهای آغازین انقلاب اسلامی در خط مقدم این حرکت بزرگ، حضوری فعال و مؤثر داشته‌اند همچنان با دانش، خودباوری و نوآوری در خط مقدم توسعه و پیشرفت کشور ایستاده و عزت‌آفرین هستند.

اینک که به لطف خداوند متعال و در سایه الطاف حضرت ولیعصر(عج) در طلیعه چهل و سومین بهار انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای گرانقدر، فرارسیدن ایام الله دهه فجر را به همه فجرآفرینان و مردم مومن و انقلابی، خصوصاً خانواده بزرگ دانشگاهیان کشور تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، سربلندی و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را از خداوند سبحان خواستارم.

اسد میرزائی
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.