دوشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۴

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه:

حمایت‌ ویژه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از نهادهای دانشجویی / لزوم اجرای فعالیت‌های نوآورانه در سطح دانشگاه 

photo_2022-04-04_21-23-28.jpg

جلسه تدوین برنامه‌های عملیاتی سال ۱۴۰۱، پایش و ارزشیابی عملکرد، بررسی شاخص‌های اعتبار بخشی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد.

به گزارش مفدا، این جلسه که ریاست آن بر عهده دکتر مهناز مردانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه بود، در خصوص تدوین برنامه‌های عملیاتی سال ۱۴۰۱، پایش و ارزشیابی عملکرد، بررسی شاخص‌های اعتبار بخشی و همچنین لزوم ارائه برنامه‌های راهبردی توسط واحدهای تابعه معاونت فرهنگی و دانشجویی بحث و تبادل نظر شد.

دکتر مردانی در این جلسه با بیان اینکه بایستی به برنامه‌های عملیاتی و پایش، اهتمام ویژه داشته باشیم، از مدیران و مسوولان واحدهای تابعه خواستار ارائه برنامه‌های راهبردی در سال ۱۴۰۱ شد.

وی با تاکید بر اینکه نبایستی صرفاً محدود به برنامه‌های پایش عملیاتی شویم و بایستی برنامه‌های اختصاصی نیز داشته باشیم، خاطر نشان کرد: در سال جاری بایستی فعالیت‌ها و برنامه‌های نو آورانه را تقویت کنیم و این موضوع حضور مؤثر نهادهای دانشجویی را می‌طلبد.

دکتر مردانی تاکید کرد: در سال‌جاری در زمینه‌های مختلف از نهادهای دانشجویی حمایت و از طرح‌ها و ایده‌های نو و خلاقانه‌ آنها استقبال می‌کنیم.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.