چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۳

رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد :

همایش ورزش های قهرمانی و همگانی دانشجویان به مناسبت هفته سلامت و ماه مبارک رمضان برگزار می شود

6تع

رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری همایش ورزش های قهرمانی و همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت هفته سلامت و ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش مفدا بوشهر، رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از برگزاری همایش ورزش های قهرمانی و همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت هفته سلامت و ماه مبارک رمضان خبر داد.
علی کمالی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات کلیه عوامل تلاشگر نظام سلامت استان بوشهر در ماه ضیافت الهی با اعلام این رویداد ورزشی خاطر نشان کرد :این همایش ورزشی در رشته های فوتسال و والیبال در عرصه ورزش های قهرمانی و در رشته های دارت، طناب زنی و طناب کشی در عرصه ورزش های همگانی به مناسبت هفته سلامت و ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.
رئیس اداره تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با دعوت از کلیه دانشجویان دختر و پسر جهت شرکت در این رویداد ورزشی، افزود :کلیه علاقه مندان و داوطلبین می توانند از تاریخ ۲۰ لغایت ۲۵ فروردین ماه سالجاری نسبت به ثبت نام در رشته مورد علاقه خود از طریق قید شده در پوستر پیوستی همین شماره خبری اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.