سه‌شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۵

نشست درون واحدی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان جهت تکمیل نقشه راه معاونت فرهنگی و دانشجویی

نشست درون واحدی اداره مشاوره

در راستای تکمیل نقشه راه معاونت فرهنگی و دانشجویی، اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان در طی چند جلسه نشست درون واحدی، به بازبینی دستورالعمل ها و بازنویسی و تکمیل فرایندهای جاری اداره مشاوره پرداخت.

 به گزارش مفدا، در راستای تکمیل نقشه راه معاونت فرهنگی و دانشجویی، اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان در طی چند جلسه نشست درون واحدی، به بازبینی دستورالعمل ها و بازنویسی و تکمیل فرایندهای جاری اداره مشاوره پرداخت. در این نشست، چشم اندازهای این اداره در سه سطح برنامه های کوتاه مدت، برنامه های میان مدت و برنامه های بلند مدت تنظیم شد. کارشناسان اداره مشاوره با بارش افکار، پیشنهادات خود را ارائه داده و ضمن بررسی، تحلیل کارشناسی و به چالش کشیدن نقاط قوت و ضعف آن، برنامه های با اولویت بالا که مستقیم با سلامت روان دانشجویان در ارتباط بوده و همچنین نیاز به سرعت عمل بیشتر دارد را در سطح برنامه های کوتاه مدت قرار داده و برنامه هایی که نیاز به زیر ساخت و تثبیت بیشتر دارد را در لیست برنامه های بلند مدت قرار دادند.

در این جلسه، دستورالعمل های ارسالی از وزارت متبوع در زمینه پیشگیری از سوء مصرف مواد، پیشگیری از رفتارهای خودآسیب رسان، برنامه پیشرفت تحصیلی، و برنامه ریزی و نظارت بر عملکرد همتایاران توسط کارشناس همان حیطه بازخوانی و بازآموزی شد و در جهت بهره وری بیشتر، ارتقاء فرایند های جاری اداره مشاوره انجام گردید.

در انتها فعالیت های تصویب شده به عنوان برنامه راهبردی اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان تعیین و توسط خانم بهاره اسماعیل زاده _ رئیس اداره مشاوره_  به کارشناسان این اداره ابلاغ گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.