پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱

صادر شد :

پیام رئیس اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز روانشناس و مشاور

شهره شادمان فر

دکتر شهره شادمان فر رئیس اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در پیامی به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز جهانی روانشناس و مشاور، این روز را به کلیه طلایه داران و تلاشگران این عرصه خطیر و به ویژه همکاران خود در اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفت.

به گزارش مفدا بوشهر، دکتر شهره شادمان فر رئیس اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در پیامی به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز جهانی روانشناس و مشاور، این روز را به کلیه طلایه داران و تلاشگران این عرصه خطیر و به ویژه همکاران خود در اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفت.
متن پیام رئیس اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شرح ذیل می باشد :
بی نهایت از خدای مهربان سپاسگزارم که در مسیر زندگی برای انجام رسالت در این جهان قرار گرفته ام و حرفه ای دارم که از آن با جان دل و تار و پودم  لذت می برم و پیوسته خواهان رشد در آن بوده و بابت این موضوع قدردان پروردگارم می باشم.
از تک تک عزیزان همکارم در اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که در این مسیر همراه من هستند صمیمانه سپاسگزارم.
نهم اردیبهشت روز روانشناس و مشاور روز آگاهی و اقدام و درک معنای اصیل و ارزشمند زندگی را به همه روانشناسان بویژه همکاران خوبم تبریک عرض می کنم.
و اما سخنی با دانشجویان و سایر همشهریان گرامی:
-عزیزان پیش از مراجعه به روانشناس یا مشاور به درستی درباره ی او تحقیق کنید آگاهی از  سوابق تخصصی و حرفه ای اولین قدم برای انتخاب روان درمانگر و مشاور مناسب می باشد.
-هرگز از افراد فامیل و اقوام که رشته روانشناسی خوانده اند درمانگر خود را انتخاب نکنید زیرا از نظر حرفه ای نسبت فامیلی در فرایند درمان اختلال ایجاد می کند.
-در هر مرحله از درمان که متوجه شدید این درمان برای شما سودمند نیست حق شماست که مشاور خود را تغییر دهید.
-روانشناسان موظف اند به سوالات شما در مورد تحصیلات، رشته و رویکرد درمانی ،سابقه و تجربه درمانگری خود به شما پاسخ دهند.
-روانشناسان اجازه ندارند در طی جلسات درمان از مسائل خصوصی خود و یا خاطرات و تجربیات شخصی خودشان اشاره کنند و این موارد خلاف اخلاق حرفه ای روانشناسان می باشد.
در آخر اگر قصد مراجعه به روان درمانگر یا مشاور دارید یا روند درمان خود را شروع کرده اید موارد اشاره شده را به خاطر داشته باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.