یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۳

جلسه هماهنگی برنامه های هفته  خوابگاه ها برگزار شد

جلسه هفته خوابگاهها

جلسه هماهنگی برنامه های هفته خوابگاه ها شنبه ۱۷ اردیبهشت با حضوردکتر مهدی محمدیان معاون فرهنگی و دانشجویی در دفتر معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا بابل: جلسه هماهنگی برنامه های هفته خوابگاه ها شنبه ۱۷ اردیبهشت با حضوردکتر مهدی محمدیان معاون فرهنگی و دانشجویی و آقای گیلکی بیشه مدیر دانشجویی، دکتر زینب جهانیان مدیر فرهنگی و روسای ادارات معاونت فرهنگی و دانشجویی در دفتر معاونت برگزار شد.

در این جلسه نظرات و ایده ها گوناگونی برای هر چه بهتر برگزار شدن برنامه ها  در خوابگاه های دانشجویی مطرح ومقرر شد ویژه برنامه های هفته خوابگاه از شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۴آغاز وتا ۱۴۰۱/۲/۳۰ادامه داشته باشد.

همچنین در این جلسه مقرر شد که برای برگزاری اردوهای دانشجویی مسئول برگزاری اردو ها لیستی از اطلاعات  دانشجویان دریافت  و نسبت به بیمه کردن آن ها اقدام نمایند و  اردوها با مشارکت همه واحدها (مشاوره، فرهنگی، تربیت بدنی و امور دانشجویی) برگزار شود  و دانشجویان نیز فرم مقررات اردوهای دانشجویی را تکمیل نمائید.

 در ادامه از مهمترین مصوبات این جلسه می توان به پخش فیلم در خوابگاه ها برگزاری مسابقات فرهنگی و آشپزی، برگزاری اردوی کوهنوردی، ارسال پیامک های فرهنگی و مشاوره ای و برگزاری جشن در خوابگاه های دختران و پسران اشاره کرد.

لازم به ذکر است که بر اساس اعلام اداره کل دانشجویی وزارت بهداشت هفته خوابگاه‌ها از ۲۴ تا ۳۰ اردیبهشت ماه جاری با شعار «خوابگاه دانشجویی، مشارکت اجتماعی و سلامت جمعی» در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.