یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر؛

دبیرکانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا از اصلی ترین برنامه های پیش روی این کانون خبر داد

جهرمی

دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا محور اصلی فعالیت های پیش روی این کانون را برگزاری دوره های امداد و نجات برای دانشجویان و ایجاد تیم های فعال عنوان داشت.

به گزارش مفدا فسا، همزمان با روز هلال احمر و صلیب سرخ، آقای دانیال جهرمی نژاد دبیر کانون هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی فسا با خبرنگار مفدا گفتگویی داشت. جهرمی نژاد در این گفتگو  گزارشی از اهم برنامه های کانون هلال احمر را در میان گذاشت و اذعان داشت که محور اصلی فعالیت های پیش روی کانون هلال احمر  برگزاری دوره های امداد و نجات برای دانشجویان دانشگاه، و به منظور ایجاد تیم های امدادیِ فعال می باشد. او اظهار امیدواری نمود تا از این طریق بتوان با ترویج روحیه ی جهادی و همت متعالی در میان دانشجویان، فعالیت های امدادی را به اوج رسانید.

وی همچنین افزود که این دوره ها شامل:

۱-دوره امداد و کمک های اولیه مقدماتی و تکمیلی
۲-دوره داوطلبی
۳ -کارگاه آموزش تزریقات

 می باشند؛ لذا کانون هلال احمر از تمامی دانشجویان علاقه مند به فعالیت در عرصه امداد و نجات دعوت به عمل می آورد تا  در این کانون عضو گردند. وی علاوه بر این،  آمادگی خود و کانون هلال احمر دانشگاه فسا را برای هرگونه همکاری لازم با سایر نهادهای دانشجویی و غیر دانشجویی در سطح شهرستان اعلام نمود. در پایان جهرمی نژاد از جمع آوری کمک های نوع دوستانه ی مردم خیر شهرستان فسا، برای حوادث غیر مترقبه ای نظیر سیل و زلزله، و همکاری بسیط آنها تشکر ویژه به عمل آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.