سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱

برگزاری سلسله کارگاه های "من یاد می گیرم چگونه از خودم مراقبت کنم" در دانشگاه علوم پزشکی فسا

مشاوره

با شروع هفته سلامت، معاونت فرهنگی و دانشجویی با همکاری اراده مشاوره و سلامت روان دانشجویان، برگزاری سلسله کارگاه های "من یاد می گیرم چگونه از خودم مراقبت کنم" را کلید زد.

به گزارش مفدا فسا، این سلسله کارگاه ها که با هدف آموزش نسل جوان در خصوص مراقبت از خود در زندگی امروز و آغاز صحیح یک زندگی سالم پس از ازدواج می باشد با مبحث "سلامت جنسی" شروع شد. این کارگاه آموزشی با سخنرانی جناب آقای دکتر سید محمد حسین اجاقی استاد حوزه و دانشگاه در سالن بعثت دانشگاه برگزار گردید.  مدرس این کارگاه ضمن تعریف عملیاتی از سلامت جنسی در روابط عاطفی به سبب شناسی و اپیدمیولوژی اختلالات مربوط به کژکاری جنسی، تاثیرات مخرب عدم آگاهی و لزوم آموزش صحیح این موضوع بر فرد و اجتماع مطالبی ارایه نمودند.
ایشان در ادامه به روابط صحیح پسر و دختر اشاره داشتند و تاکید داشتند که با توجه به پیچیدگی روابط بین فردی در قرن جدید و قدرتمندی شبکه های مجازی و حتی پیدایش عرفان های نو ظهور، می‌طلبد که قشر جوان تحت آموزش های همگانی و عمومی قرار گرفته و در زمان تشکیل خانواده آموزش تخصصی دریافت نمایند.  در پایان ایشان بعد از جمع بندی مطالب، به بحث و تبادل نظر پرداختند و به ابهامات و پرسش های شرکت کنندگان پاسخ داده شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.