یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹

مسابقات فوتسال جام رمضان؛

پایان مسابقات فوتسال جام رمضان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در "هفته سلامت"

د ع پ دزفول

در رقابت نهایی مسابقات دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی دزفول"تیم جنگجویان" در دیدار نهایی تیم پزشکی۹۸ را شکست داد و به مقام قهرمانی دست یافت.

 به گزارش مفدا دزفول، با برگزاری رقابت نهایی "مسابقات جام رمضان" دانشجویان پسر با حضور دکتر "محمد امین بهمنش" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول، در "هفته سلامت" قهرمان مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه مشخص شد.

"سعید دباغ" مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهار داشت: مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی دزفول از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با استقبال پر شور علاقه مندان به این رشته ورزشی در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول آغاز گردید.

وی با اشاره به شرکت ۱۶ تیم از رشته های مختلف در این مسابقات عنوان نمود: مسابقات به صورت تک حذفی بود که پس از هفت شب برگزاری مسابقات در دیدار نهایی تیم جنگجویان  تیم پزشکی ۹۸را شکست داد و این تیم به عنوان قهرمانی مسابقات جام رمضان سال ۱۴۰۱ دست یافت.

مدیر تربیت بدنی، درپایان از کمیته ورزش دانشجویان و انجمن فوتسال دانشجویان که در برگزاری این جام حضور فعالی داشتند کمال تشکر و قدردانی را ابراز نمود.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.