یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶

ویژه برنامه های اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت هفته خوابگاه ها :

از کارگاه آموزش پیش از ازدواج گرفته تا سلف ماساژ و تأثیر آن بر سلامت روان و کارگاه ذهن آگاهی

سرای فرهنگ و هنر  نظام سلامت

اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی فراخوانی از کلیه دانشجویان دعوت نمود تا در رویدادهای ویژه دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاه ها با موضوعات متنوع آموزشی شرکت نمایند.

به گزارش مفدا بوشهر، اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی فراخوانی از کلیه دانشجویان دعوت نمود تا در رویدادهای ویژه دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاه ها با موضوعات متنوع آموزشی شرکت نمایند.
به گزارش اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کارگاه آموزشی پیش از ازدواج موسوم به قلب های تا به تا از ساعت ۲۰ لغایت ۲۲ در روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با تدریس لیلا فتوت کارشناس اداره مشاوره در خوابگاه پردیس یک برگزار خواهد شد.
همچنین کارگاه آموزشی سلف ماساژ و تأثیر آن بر سلامت روان از ساعت ۱۸:۳۰ روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه توسط شهرزاد عباس پور در خوابگاه دخترانه خورشید برگزار می شود.
در ادامه به مناسبت هفته خوابگاه ها کارگاه ذهن آگاهی توسط سیما بهروزی کارشناس اداره مشاوره در روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۷:۳۰ در ساحل زیبای ریشهر به همراه صبحانه سالم ویژه دانشجویان دختر برگزار خواهد شد.
فراخوان این سه رویداد به پیوست همین شماره خبری تقدیم شما همراهان گرامی خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.