دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷

به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی ؛

مسئولین دانشکده گراش با دانشجویان در خوابگاه ها دیدار کردند

گراش

به همت مدیریت دانشجویی و به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی، مسئولین دانشکده علوم پزشکی گراش یکشنبه شب ۲۵ اردیبهشت ماه با دانشجویان در خوابگاه های خواهران و برادران دیدار کردند.

به گزارش مفداگراش، به همت مدیریت دانشجویی و به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی، مسئولین دانشکده علوم پزشکی گراش یکشنبه شب ۲۵ اردیبهشت ماه با دانشجویان در خوابگاه های خواهران و برادران دیدار کردند.

در ابتدای این برنامه که با حضور معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی، مدیر حراست، مسئول فرهنگسرای نهاد رهبری، مدیران دانشجویی، فرهنگی، مسئول امور خوابگاه ها و مسئول اداره مشاوره دانشجویی برگزار شد، ضمن بازدید از خوابگاه، حیاط خوابگاه خواهران افتتاح شد.

حیاط خوابگاه خواهران با پیگیری های شورای صنفی دانشجویان ضمن فضاسازی، مجهز به صندلی، آب نما، میز شطرنج و میز تنیس شده و توسط معاون فرهنگی دانشجویی افتتاح شد.

 دکتر حکیمه اکبری معاون آموزش، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی در هر دو خوابگاه ضمن تبریک این هفته به دانشجویان، خواستار ارتباط بیشتر دانشجویان با واحدهای صنفی رفاهی دانشکده شده و تعامل بین این دو را شرط اصلی رفع مشکلات خوابگاهی دانست.

مدیر حراست دانشکده در خصوص روند پیگیری مطالبات صنفی رفاهی دانشجویان توضیحاتی داده و از آنان خواست طبق روند موجود مطالبات خود را پیگیری کنند.

در ادامه نماینده دانشجویان مشکلات خوابگاه و سایر امور صنفی رفاهی را مطرح کرده و خواستار پیگیری مسئولین شد.

تقدیر از دانشجویان اتاق برتر و سرپرستان خوابگاه های خواهران و برادران از دیگر برنامه های این بازدید بود.

گزارش تصویری بازدید از خوابگاه خواهران 

گزارش تصویری بازدید از خوابگاه برادران