دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰

اعلام نتایج اولین انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر/ الناز شه بخش؛ اولین دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی شد

26

کارشناس پژوهش دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: اولین انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر با حضور دانشجویان برگزار و الناز شه بخش با 50 رای و کسب مقام اول به عنوان اولین دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت و پیراپزشکی انتخاب شد.

محدثه نارویی؛ کارشناس پژوهش دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر بیان کرد: نتایج اولین انتخابات کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر سال 1401 با معرفی دبیر و اعضای شورای آن اعلام شد.

وی افزود: این انتخابات از ساعت 10 صبح آغاز و در ساعت 14 در محل دانشکده بهداشت و پیراپزشکی برگزار و پس از شمارش آراء و تایید نهایی؛ الناز شه بخش با 50 رای و کسب مقام اول به عنوان اولین دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر انتخاب شد.

وی تصریح کرد: عبداله بلوچی، سینا زندی، مریم کشاورز و فاطمه گمشادزهی به ترتیب با کسب آراء به عنوان اعضای اصلی و علیرضا شبانی و مریم میرغفاری به عنوان اعضای علی لبدل شورای کمیته تحقیقات دانشکده بهداشت انتخاب و معرفی شدند.

کارشناس پژوهش دانشکده بهداشت و پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: این اولین انتخابات کمیته تحقیقات دانشکده بهداشت بود که با همکاری کمیته تحقیقات دانشجویی و معاونت تحقیقات و فناوری برگزار و اعضای شورا انتخاب شدند تا در سال 1401 فعالیت های خود را در عرصه پژوهش و تحقیقات دانشجویی انجام دهند.

وی اظهار داشت: کمیته تحقیقات دانشجویی در طی سال های گذشته در دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در عرصه مقالات، پژوهش و تحقیقات دانشجویی موفق به کسب عناوین زیادی در سطح کشور شده و دستاورد های قابل توجهی را به همراه داشته است.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.