چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸

برگزاری جلسه شورای فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

246

جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاونین غذا و دارو، فرهنگی دانشجویی، رییس جهاد دانشگاهی، مدیر حراست، مدیر و دست‌اندرکاران حوزه فرهنگی و سایر اعضاء برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر هاشمی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر از زحمات از تلاش‌های اعضای شورای فرهنگی دانشگاه؛ در سخنانی به اهمیت و جایگاه مقوله فرهنگ در سطح جامعه و اقدامات فرهنگی مراکز علمی و دانشگاهی اشاره کرد.

همچنین دکتر دشتی معاون غذا و دارو دانشگاه نیز در ادامه ضمن بیان مطالبی در رابطه با اهمیت مباحث فرهنگی و زمینه سازی شرایط تحقق آن و تقدیر از تلاش‌های همکاران در حوزه فرهنگی دانشگاه؛ به تشریح مطالبی در رابطه با تاکیدات مقام معظم رهبری درباره سیاست‌های کلی جمعیت و اقدامات دستگاه‌ها و ارگان‌ها در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های مربوط به این سیاست‌های جمعیتی پرداخت.

همچنین در بخش دیگری از این جلسه دکتر فتح‌الله محمدیان معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر از همراهی و همدلی مسئولان دانشگاه و اعضای شورای فرهنگی در رابطه با تحقق اهداف و برنامه‌های حوزه فرهنگی ؛ به تشریح برخی از اقدامات شاخص معاونت فرهنگی دانشجویی و توضیحاتی در خصوص اجرایی شدن موارد دستور کار جلسه پرداخت.

همچنین در ادامه این جلسه رئیس جهاد دانشگاهی، معاونین بهداشتی و تحقیقات و فناوری، مشاور رییس دانشگاه و مسئول امور ایثارگران، مدیر حراست دانشگاه و سایر اعضای این شورا به بیان دیدگاهها و نظرات خود در رابطه با مباحث مطرح شده پرداختند.

گفتنی است که در ادامه این جلسه دبیر شورای فرهنگی دانشگاه به قرائت موارد دستور کار جلسه شورای فرهنگی دانشگاه پرداخت و در این رابطه نیز توسط حاضران تصمیماتی اتخاذ گردید.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.