چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۳

به مناسبت هفته خوابگاه های دانشجویی؛

جشن بزرگ دانشجویی در محوطه ی دانشگاه علوم پزشکی فسا برگزار گردید

جشن بزرگ فسا

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و شورای صنفی دانشگاه علوم پرشکی فسا، جشنی به مناسبت هفته ی خوابگاه های دانشجویی در محوطه دانشگاه برگزار گردید که در آن جمعی از مسئولین دانشگاهی و همچنین نماینده ریاست دانشگاه نیز حضور داشتند.

به گزارش مفدا فسا، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا و همیاری  شورای صنفی این دانشگاه، مراسم جشنی باشکوه در محوطه این دانشگاه برگزار گردید.

در این جشن جمعی از مسئولین دانشگاهی و همچنین نماینده ریاست دانشگاه نیز  حضور داشتند. در ابتدای این مراسم دکتر پژمان باقری معاون  فرهنگی و دانشجویی در تکریم مقام دانشجویان و تقدیر ویژه از کارکنان مجموعه ی دانشجویی معاونت سخنرانی نمود. سپس برنامه های متنوع و فرح بخشی نظیر : اجرای استنداپ کمدی، برگزاری دو مسابقه، اجرای موسیقی سنتی با هنرمندی دانشجویان، اجرای تئاتر خیابانی توسط دانشجویان صورت پذیرفت.
در ادامه ی مراسم با حضور دکتر باقری و سایر مسئولین دانشگاهی تقدیر ویژه از فعالین در حوزه ی کانونها و تشکلات و شوراهای دانشجویی به عمل آمد و پس از انجام پذیرایی از حضار، مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز صورت گرفت.

گفتنی ست در این مراسم، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا از فعالین دانشجویی در حوزه  مفدا نیز قدر دانی به عمل آورد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.