چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تاکید کرد؛

تاثیر روابط عمومی به عنوان قدرت مهم مدیریتی در ارتقای سلامت جامعه

دکتر محمدحسین انباردار

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در گردهمایی مسوولان روابط عمومی های واحدهای زیرمجموعه دانشگاه، روابط عمومی را قدرت مهم مدیریتی دانست که می تواند موجب ارتقای وضعیت سلامت جامعه و مردم شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در گردهمایی مسوولان روابط عمومی های واحدهای زیرمجموعه دانشگاه، روابط عمومی را قدرت مهم مدیریتی دانست که می تواند موجب ارتقای وضعیت سلامت جامعه و مردم شود.

به گزارش مفدا شیراز، دکتر «محمد حسین انباردار» در این آیین با قدردانی از اصحاب رسانه به ویژه کارکنان روابط عمومی دانشگاه در بحران کروناویروس، روز ارتباطات و روابط عمومی و هفته ملی روابط عمومی را به مدیر و کارکنان روابط عمومی واحدهای زیرمجموعه دانشگاه در استان تبریک گفت.

او با بیان اینکه فعالیت حوزه روابط عمومی یا همان «هنر هشتم»، موجب پیشگیری از سوء تفاهمات نسبت به مجموعه می شود، اظهار کرد: روابط عمومی یک ابزار مدیریتی است و می تواند برای تمام مجموعه مفید باشد.

دکتر انبار دار با بیان اینکه بدون حضور روابط عمومی، سازمان ها به برنامه های استراتژیک و اهداف خود نمی رسند، تاکید کرد: عصر حاضر، عصر رسانه است و نیاز است که کارکنان روابط عمومی، قوی تر از گذشته فعالیت داشته باشند.

او با اشاره به نقش پُر رنگ روابط عمومی در بحران کروناویروس افزود: یکی از حوزه های مهم فعالیت روابط عمومی دانشگاه در دوران کروناویروس، اطلاع رسانی دقیق و وسیع در زمینه اهمیت واکسیناسیون عمومی در برابر کرونا و با همکاری اصحاب رسانه و صدا و سیما بود که سبب مشارکت درصد بالای مردم استان و دستیابی به پوشش گسترده جمعیت هدف شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با بیان این موضوع که رسانه ها جلوه گر اقدامات هر سازمان هستند، ادامه داد: فعالیت در مجموعه روابط عمومی با حوزه فرهنگی مرتبط است.

او با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری در زمینه تحقق «جهاد تبیین»، این فریضه را خود یک رسانه قوی دانست که باید در حیطه روابط عمومی مورد توجه قرار گیرد و ادامه داد: اطلاع رسانی دقیق در خصوص موضوعات اولویت دار و مهم به ویژه تاکیدات رهبری در حوزه سلامت، از وظایف مهم روابط عمومی است که باید به اطلاع مردم برسد.

دکتر انباردار در بخش دیگری از صحبت های خود از شخصیت «عمار» در صدر اسلام، به عنوان رسانه دین یاد کرد و از مجموعه روابط عمومی دانشگاه نیز خواست تا عمارگونه در حوزه سلامت، خدمت کرده و همچنین، مبانی ارزشی را به قالب رسانه درآورند.

آیین گردهمایی مسوولان روابط عمومی های واحدهای زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در استان، صبح امروز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۱۴۰۱، با حضور مشاورعالی رییس دانشگاه، معاونان دانشگاه، مدیر روابط عمومی دانشگاه و مسوولان روابط عمومی واحدهای زیرمجموعه، در مجتمع فرهنگی آموزشی ولایت دانشگاه برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.