دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲

به همت انجمن علمی دانشجویی بهداشت عمومی دانشکده بهداشت و تغذیه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ؛

بازدید علمی و آموزشی از مرکز توانبخشی نیلوفران آبی

فخ8فف

به همت انجمن علمی دانشجویی بهداشت عمومی، بازدید از مرکز توانبخشی نیلوفران آبی یکشنبه 25 اردیبهشت ماه ویژه دانشجویان بهداشت عمومی دانشکده بهداشت و تغذیه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر صورت پذیرفت.

به گزارش مفدا بوشهر، روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ انجمن علمی دانشجویی بهداشت عمومی دانشکده بهداشت و تغذیه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اهداف و بخش های مختلف مرکز توانبخشی نیلوفران آبی آشنا شدند.
در این بازدید مدیران و کارکنان آن مرکز، دانشجویان را با بخش های مختلف آشنا نمودند و پس از ارائه توضیحاتی در مورد هر بخش به سؤالات دانشجویان پاسخ دادند.
مدیر مرکز توانبخشی نیلوفران آبی، هدف از فعال نمودن این مرکز را ارتقاء توانایی‌ها و کسب مهارت حرفه‌ای افراد کم توان ذهنی حمایتی به منظور دستیابی به زندگی مستقل و مطلوب که در حقیقت آموزش و توانبخشی حرفه‌ای در این مراکز، حمایت از افراد معلولی است که توانایی اشتغال در شرایط عادی جامعه را ندارد و همچنین با ارائه آموزش های عملی به صورت مداوم، زمینه پرورش قوای فکری و جسمی در آنان فراهم می‌شود.
مدیر مرکز توانبخشی نیلوفران آبی خاطر نشان کرد :این مرکز کم توانان ذهنی بالا و واجد شرایط را نگهداری و خدمات توانبخشی، مراقبت‌های اولیه پزشکی و پرستاری را به صورت شبانه روزی ارائه می‌دهد.
گفتنی است این رویداد توسط سرپرست معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و با مشارکت انجمن علمی دانشجویی بهداشت عمومی برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.