پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۸

در راستای تجلیل از تلاش‌های کادر درمان کشور؛

محفل شب خاطره «روایت عاشقی مدافعان سلامت» برگزار می‌شود

شب خاطره مدافعان سلامت

محفل شب خاطره «روایت عاشقی مدافعان سلامت» در راستای تجلیل از تلاش‌های کادر درمان کشور و با حضور دست‌اندرکاران پرتلاش مقابله با کرونا و افراد سرشناس برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، روز پنجشنبه پنجم خردادماه محفل شب خاطره «روایت عاشقی مدافعان سلامت» در محل حوزه هنری برگزار می‌شود. در این محفل دست‌اندرکاران حوزه سلامت اعم از دانشجویان، کادر درمان و افرادی که در ایام شیوع کرونا در مقابله با این ویروس جانفشانی کردند حضور داشته و به ذکر خاطره می‌پردازند.

این اولین محفلی است که از زمان گسترش کرونا در کشور به خاطره‌گویی دانشجویان، کادر درمان، کسانی که در تولید ماسک و ساخت واکسن و... همکاری داشته‌اند اختصاص دارند. همچنین افرادی که در دروان شیوع کرونا با این ویروس منحوس درگیر شده‌اند به ذکر خاطره می‌پردازند.

محفل شب خاطره «روایت عاشقی مدافعان سلامت» روز پنجشنبه پنجم خردادماه از ساعت ۱۷:۳۰ در تالاره سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

«شب خاطره حوزه هنری» رویدادی مستمر و پرمخاطب است که طبق سنت دیرینه خود پنج‌شنبه اول هر ماه برگزار می‌شود. پیش از این شب خاطره «موج‌های بیقراری» همزمان با صدمین سالگرد تاسیس هلال احمر و شب خاطره «رزمندگان بهداری مقاومت» از سوی حوزه هنری برگزار شده بود.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.