پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۵۳

به مناسبت هفته خوابگاه‌ها؛

برگزاری مسابقه تیراندازی دانشجویی با تفنگ بادی ۱۰ متر در دانشکده علوم پزشکی لارستان

گزارش تصویری/ برگزاری مسابقه تیراندازی از سری مسابقات جشنواره ورزشی دانشجویی، به مناسبت هفته خوابگاه ها در دانشکده علوم پزشکی لارستان

یک دور مسابقه تیراندازی به همت و برنامه ریزی امور فرهنگی و شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی لارستان به مناسبت هفته خوابگاه ها برگزار شد.

 به گزارش مفدا لارستان؛ شامگاه چهارشنبه مورخ ۱۴۰/۰۳/۰۴، با هماهنگی های انجام شده از جانب حوزه فرهنگی و شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی لارستان، یک دوره مسابقه تیر اندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر جهت پسران دانشجوی دانشکده برگزار شد. در این مسابقه که از سلسله مسابقات جشنواره ورزشی دانشجویی به مناسبت هفته خوابگاه ها اجرا می شد، پسران دانشجوی دانشکده های پرستاری حضرت زینب (س) لارستان و بهداشت اوز شرکت داشتند. شرکت کنندگان هر دو دانشکده که در سالن هیئت تیر اندازی لارستان گرد هم آمده بودند، ابتدا در چهار گروه کار خود را با شلیک پنج تیر قلق گیری آغاز کردند و در ادامه ۱۰ تیر اصلی در اختیار ایشان قرار گرفت که به سمت سیبل روبرو با راهنمایی مسئول سالن شلیک کردند.

پس از اتمام مرحله مقدماتی و با معرفی هشت نفر برتر، شرکت کنند گان با انجام قرعه کشی جایگاه شلیک فینال خود را مشخص کردند. با پایان کار شلیک در مرحله فینال و جمع آوری سیبل های هر فرد فینالیست، مسئولین سالن به جمع بندی عملکرد شرکت کنندگان پرداختند که در پایان نفرات برتر به شرح ذیل معرفی شدند:

- نفراول: محمد عباسی دانشجوی پرستاری ورودی ۱۳۹۸ دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان با کسب امتیاز ۷۴ و امتیاز برتر ۹

- نفر دوم: محمد رضا خوانچه زر دانشجوی پرستاری ورودی ۱۳۹۹ دانشکده پرستاری حضرت زینب (س) لارستان با کسب امتیاز ۷۴

- نفر سوم: علیرضا حسینی دانشجوی تغذیه ورودی ۱۳۹۸ دانشکده بهداشت اوز با کسب امتیاز ۶۹ 

شایان ذکر است در این دوره از مسابقات حمید رضا محتشمی، از پرسنل خدوم انتظامات دانشکده نیز به صورت افتخاری شرکت داشت که با کسب ۸۶ امتیاز، در بین شرکت کنندگان  حائز بهترین عملکرد گشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.