پنجشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۲

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی:

گام به گام مشکلات صنفی رفاهی را پیگیری و رفع خواهیم کرد/ تغذیه و زیرساخت خوابگاه اولویت معاونت فرهنگی و دانشجویی است

گزارش تصویری/ بازدید سرپرست جدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از آشپزخانه و خوابگاه

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در جمع دانشجویان خوابگاه گفت: گام به گام مشکلات و نواقص صنفی رفاهی دانشجویان را با همکاری ریاست دانشگاه و کارشناسان معاونت پیگیری و با برنامه ریزی رفع خواهیم کرد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، دکتر نسترن حیدری خیاط؛ سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ظهر امروز به همراه کارشناس حراست، تغذیه، بهداشت محیط، نقلیه و مدیر تاسیسات و مفدا به منظور بررسی آخرین وضعیت زیرساخت ها و رسیدگی مشکلات صنفی رفاهی از آشپزخانه و خوابگاه های دانشجویی بازدید کرد.

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در جمع دانشجویان خوابگاه بیان کرد: مشکلات و نواقص صنفی رفاهی خوابگاه های وحدت و طوبی یک  را امروز با حضور مدیر تاسیسات دانشگاه شناسایی و هفته آینده سایر خوابگاه ها بازدید و پس از بررسی و نیاز سنجی دقیق در خوابگاه با همکاری ریاست دانشگاه و کارشناسان معاونت پیگیری و با برنامه ریزی گام به گام آنها را رفع خواهیم کرد.

وی افزود: بسیاری از مشکلات نیازمند زمان است تا با پیگیری حل شوند اما برخی از آنها با همکاری تاسیسات در کمترین زمان ممکن رفع می شود اما نیازمند همکاری همه جانبه دانشجویان با معاونت است.

وی تاکید کرد: در بازدید امروز از آشپزخانه تذاکرات لازم و نارضایتی برخی دانشجویان  برای رعایت بیشتر بهداشت، محل نگهداری مواد اولیه غذایی، کیفیت غذا و نوع طبخ به شرکت طرف قرارداد اعلام شده است.

دکتر حیدری اضافه کرد: مجددا هفته آینده برای پیگیری موارد مهم از آشپزخانه بازدید خواهیم کرد و تغذیه دانشجویان در اولویت اصلی معاونت فرهنگی و دانشجویی است.

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: امروز با حضور تاسیسات نواقص ابتدایی خوابگاه های دانشجویی پسرانه وحدت و دخترانه طوبی یک برطرف  و هفته آینده با تامین تجهیزات و وسایل مورد نیاز سایر مشکلات هم رسیدگی و رفع خواهد شد.

وی اظهار کرد: همه تلاش ما ایجاد امکانات مناسب رفاهی می باشد اما برخی مسائل نیازمند مدت زمان طولانی است تا با پیگیری و همکاری ریاست دانشگاه و توجه ویژه وزارتخانه به ثمر برسد و شاهد تحول اساسی در دانشگاه باشیم.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.