جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۲

اطلاعیه

اجرای طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن ماه ۱۴۰۰

غربالگری فسا

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن ماه ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی فسا آغاز شد. کلیه دانشجویان ورودی جدید نیمسال دوم ۱۴۰۰ (بهمن ماه) می بایست در طرح غربالگری شرکت کنند.

به گزارش مفدا فسا، با همت معاونت دانشجویی و فرهنگی و همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان طرح غربالگری سلامت روان دانشجویان ورودی بهمن ماه ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی فسا آغاز شد. کلیه دانشجویان ورودی جدید نیمسال دوم ۱۴۰۰ (بهمن ماه) می بایست، با ورود به لینک  http://ccsm.behdasht.gov.ir   در طرح غربالگری شرکت کنند.

هر ساله با آغاز سال تحصیلی جدید برنامه سنجش آمادگی روانشناختی دانشجویان ورودی‌های جدید در قالب طرح ملی غربالگری سلامت روان اجرا می‌گردد. به همین منظور به اطلاع کلیه دانشجویان ورودی جدید نیمسال دوم ۱۴۰۰ می‌رساند، ضمن مراجعه به لینک اشاره شده در ذیل، نسبت به تکمیل پرسشنامه‌های مربوطه اقدام نمایند. پاسخگویی هر گونه سوال در این زمینه شماره تلفن  ۵۳۳۱۶۳۰۱-۰۷۱ و ۰۹۰۵۱۶۶۹۴۰۶ اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه می باشد.

لازم به ذکر است که نتیجه بلافاصله بعد از اجرا و ثبت موفق تست آنالیز شده و به اطلاع دانشجویان خواهد رسید. دانشجویان برای غربالگری سلامت روان می‌توانند به سایت  مذکور مراجعه نمایند.

تذکر: مهلت تکمیل پرسشنامه تا ۱۳ خردادماه سال جاری خواهد بود.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.