سه‌شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴

برگزار شد :

نشست مشترک کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و بیمارستان های تابعه استان بوشهر

نشست مشترک کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و بیمارستان های تابعه استان بوشهر

نشست مشترک کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و بیمارستان های تابعه استان بوشهر در روز سه شنبه دهم خرداد ماه با حضور سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رؤسای بیمارستان های تابعه استان بوشهر برگزار گردید.

به گزارش مفدا بوشهر، نشست مشترک کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و بیمارستان های تابعه استان بوشهر در روز سه شنبه دهم خرداد ماه با حضور سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و رؤسا و نمایندگان طرح انطباق بیمارستان های تابعه استان بوشهر در محل سالن کنفرانس سایت پردیس دانشگاه برگزار گردید.
 سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن خیرمقدم به اعضاء حاضر در نشست انطباق به بیان اهداف و رسالت این کمیته دانشگاهی پرداخت. دکتر حسین قائدی اظهار داشت :باتوجه به اینکه کمیته دانشگاهی انطباق رسالت بسیار مهمی در امر ارتقاء و بهبود ارائه خدمات سلامت به گیرندگان خدمت منطبق با موازین شرع مقدس و حقوق شهروندی دارد، بنابراین برای اجرایی نمودن آن به همکاری و مساعدت کلیه واحدهای اداری و درمانی تابعه دانشگاه نیاز می باشد تا بتوان حقوق گیرندگان خدمت را به بهترین نحو ممکن رعایت نمود.
در ادامه سکینه مطیرزاده مسئول دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق به ارائه گزارشی از فعالیت‌های کمیته دانشگاهی در چند سال اخیر پرداخت.  سپس سرپرست معاونت درمان به اهمیت شاخص ها و مؤلفه های طرح انطباق در راستای کیفی سازی خدمات سلامت و تکریم گیرندگان خدمت اشاره نمود و  به تمامی رؤسای بیمارستان ها و اعضاء تیم های طرح انطباق در بیمارستان ها تأکید کرد که لازم است جهت اجرائی نمودن موراد طرح به صورت مطلوب تلاش و نظارت مستمر صورت گیرد. دکتر احمد یزدان پناه یادآور شد :در صورتیکه اعتنا و اهتمام لازم به مسئله  طرح انطباق از سوی هر کدام از مسئولین ستادی یا درمانی صورت نپذیرد، بدون تردید در اعتبار بخشی آن بیمارستان و مجموعه مربوطه تأثیر نهائی خواهد داشت.
در پایان این نشست، رؤسای بیمارستان ها و کارشناسان طرح انطباق بیمارستان های تابعه استان به ارائه دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.