پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۳

اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منتشر کرد :

طرح ملی سیمای زندگی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور /به همراه پرسشنامه

اطلاعیه

طرح ملی سیمای زندگی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از سوی اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منتشر شد و دانشجویان می‌توانند جهت تکمیل پرسشنامه به فایل پیوستی همین خبر مراجعه نمایند.

به گزارش مفدا بوشهر، طرح ملی سیمای زندگی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از سوی اداره مشاوره و سلامت روان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منتشر شد و دانشجویان می‌توانند جهت تکمیل پرسشنامه به فایل پیوستی همین خبر مراجعه نمایند.
طرح ملی بررسی سیمای زندگی دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می گردد.
در این طرح ۲۰ از دانشجویان دختر و پسر از کلیه مقاطع تحصیلی به صورت تصادفی مورد سنجش قرارخواهند گرفت و بر اساس نتایج این سنجش ملی برنامه ریزی جامع و اثربخشی در زمینه ی ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی  موثر جهت جامعه دانشجوی دانشگاه  ارائه خواهد گردید
این طرح به  بررسی رفتارها و نگرش های غالب دانشجو ، وضعیت  تحصیلی و آموزشی، چگونگی ابراز هیجان ها و احساسات و بررسی نگرش در زمینه ی  ازدواج در دوران دانشجویان می باشد.
در پاسخ دهی به سوالات این پرسشنامه:

پاسخ صحیح یا غلط وجود ندارد.

لطفا گزینه ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه شما را توصیف می نماید.

پاسخ های شما بدون نام می باشد و از خواستن اطلاعاتی که معرف هویت شماست (نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره دانشجویی) پرهیز شده است.

داده های به دست آمده به صورت گروهی تجزیه و تحلیل خواهد شد.

هدف اصلی این پژوهش، کاربرد داده ها برای ارتقای سلامت روانی – اجتماعی دانشجویان است.

حداکثر زمان برای مشارکت در این طرح تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۱ می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.