سه‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱

برگزار شد :

نشست اعضاء کانون دانشجویی قرآن و عترت با مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه

نشست اعضاء کانون دانشجویی قرآن و عترت با مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه

نشست اعضاء کانون دانشجویی قرآن و عترت با مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به منظور برنامه ریزی رویدادهای شش ماهه آینده سالجاری برگزار گردید.

به گزارش مفدا بوشهر، نشست اعضاء کانون دانشجویی قرآن و عترت با مدیریت فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به منظور برنامه ریزی رویدادهای شش ماهه آینده سالجاری برگزار گردید.
این نشست با معرفی اعضاء کانون در دفتر مدیریت فرهنگی و فوق برنامه  آغاز گردید و در ادامه در خصوص برنامه ریزی رویدادها و فعالیت های کلی شش ماهه آینده سالجاری تبادل نظر گردید که با توصیه مدیر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه بر ارتباط بیشتر با مدرسه قرآن و عترت در برگزاری کلاس های آنلاین نظیر دوره مقدماتی تدبر در قرآن کریم در تابستان به صورت حضوری و کارگاه اصول کار تشکیلاتی برای نظم و انسجام بیشتر کارها تاکید شد.
در این جلسه به مواردی از قبیل :تولید محتوا برای معرفی کانون قرآن و عترت به ورودی های جدید و افزایش گزینه های فرم نظرسنجی، برگزاری کلاس های آموزشی مثل فتوشاپ برای آموزش تولید محتوا اشاره شد.
 در ادامه مقرر گردید برای جشنواره قرآنی هدهد، تبلیغات بیشتر و معرفی با برگزیدگان سال‌های گذشته در قالب های مختلف و برگزاری کلاس هایی برای رشته های مختلف مثل صوت و لحن صورت پذیرد.
در پایان این نشست مقرر شد  نشست های هم اندیشی به صورت ماهیانه برگزار شود که جلسه آینده به تاریخ 8 تیرماه موکول شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.