چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶

به همت جهادگران گروه جهادی شهید محمود رضا بیضایی و بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی بهبهان:

اردوی جهادی در حرم امامزاده حیدر برگزار گردید

مفدابهبهان/اردوی جهادی

به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم شهرستان بهبهان، اردوی جهادی یک روزه ای به همت جهادگران گروه جهادی محمود رضا بیضایی و بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی بهبهان برگزار شد.

به گزارش مفدا بهبهان؛ به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم شهرستان بهبهان، اردوی جهادی یک روزه ای به همت گروه جهادی محمود رضا بیضایی و  بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی بهبهان برگزار شد.

در این اردوی جهادی که پزشک معالج و دانشجویان دانشکده علوم پزشکی بهبهان حضور داشتند تعداد ۱۰۵ نفر بصورت رایگان از خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه های مختلف بهره مند شدند.

پاسدار محمدی بردی زاده مسئول بسیج دانشجویی شهرستان بهبهان در گفتگو با مفدا بهبهان گفت: اهمیت اردوی جهادی در بعد اول و ظاهر آن، خدمات رسانی به مردم مناطق محروم است. اما در بعد دوم اهمیت اردوی جهادی و اصل موضوع این است که اردوی جهادی فرصتی برای خودسازی است و ما در این اردو سعی می کنیم تمرین بنده خوب خدا بودن کنیم.

ایشان در ادامه خاطر نشان کرد برپایی اردوی جهادی بهداشتی و درمانی بصورت دوره ای توسط دانشجویان و حوزه بهداشت و درمان دانشکده علوم پزشکی بهبهان در نقاط مختلف شهرستان و مناطق محروم برگزار می شود که ان شاءالله در آینده نیز شاهد برگزاری آن خواهیم بود.

گزارش تصویری

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.