پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۳

توسط دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد :

نشست مشترک دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق و کمیسیون تخصصی معاونت بهداشتی

بهعخ

نشست دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق و کمیسیون تخصصی معاونت بهداشتی، توسط دبیرخانه کمیته دانشگاهی به صورت حضوری و با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی، سرپرست معاونت بهداشتی و سایر اعضاء کمیته دانشگاهی و کمیسیون تخصصی در محل دفتر معاونت بهداشتی برگزار گردید.

نشست دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق و کمیسیون تخصصی معاونت بهداشتی، توسط دبیرخانه کمیته دانشگاهی به صورت حضوری و با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی،سرپرست معاونت بهداشتی و سایر اعضاء کمیته دانشگاهی و کمیسیون تخصصی در محل دفتر معاونت بهداشتی برگزار گردید. در ابتدای این نشست سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر از حضور تمامی اعضاء، هدف از برگزاری جلسه را اهمیت اجرای قانون انطباق در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی عنوان کرد.
دکتر حسین قائدی افزود :باتوجه به اینکه هدف قانون انطباق تکریم حقوق گیرندگان و حقوق ارائه دهندگان خدمت می باشد،بنابراین لازم است در جهت رسیدن به این هدف والا در کنار خیلی از مشکلات و کمبودهای موجود به صورت مستمر در راستای تحقق شاخص ها و مؤلفه های طرح انطباق تلاش نمود.
در ادامه سرپرست معاونت بهداشتی به بیان مشکلات موجود در مراکز بهداشتی و  همچنین اقدامات و راهکارهای لازم که باید در سطح مراکز جامع خدمات سلامت جهت رفع مشکلات انجام گیرد، پرداخت.
دکتر قاسم برجویی فرد رسالت مهم مراکز جامع خدمات سلامت را اخلاق حرفه ای و نحوه برقرای ارتباط با مراجعین دانست و خاطرنشان کرد در این راستا تا کنون مراکز جامعه خدمات سلامت تلاش مستمر خود را داشته و همچنان خواهند داشت. وی همچنین از آمادگی کامل معاونت بهداشتی در اجرای کامل طرح انطباق خبر داد.
در ادامه سایر اعضاء نیز پیشنهادات خود را در جهت اجرای مطلوب قانون انطباق عنوان کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.