پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴

برگزار شد :

نشست کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و واحدهای نظارت بر درمان

نشست کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و واحدهای نظارت بر درمان

نشست کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و واحدهای نظارت بر درمان توسط دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، نشست کمیته دانشگاهی انطباق با معاونت درمان و واحدهای نظارت بر درمان توسط دبیرخانه کمیته دانشگاهی انطباق با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی، سرپرست معاونت درمان، اعضاء این کمیته، رؤسای بیمارستان ها و مسئولین واحدهای نظارت بر درمان شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان های تابعه استان در سالن کنفرانس ابن سینا دانشگاه برگزار گردید. دکتر حسین قائدی سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و رئیس جلسه ضمن خیرمقدم و تشکر از حضور تمامی اعضاء، هدف از برگزاری جلسه را برنامه ریزی موارد اجرائی طرح انطباق در مراکز درمانی دولتی و خصوصی عنوان کرد.
سپس سرپرست معاونت درمان حساسیت و تأکید خود مبنی بر لزوم اجرای هدفمند طرح به نحو مطلوب را در تمامی مراکز تابعه نظام سلامت استان بوشهر بیان نمود. دکتر احمد یزدان پناه از مهمترین اهداف اجرای طرح انطباق را تکریم مراجعین و بیماران قلمداد نمود و اذعان کرد تمامی اعضاء طرح انطباق به ویژه مسئولین در تمامی بخش های درمانی و ستادی لازم است که با اهتمام بیش از پیش به موارد اجرائی طرح انطباق بپردازند.
در ادامه رؤسا و نمایندگان واحدهای نظارت بر درمان به بیان مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود پرداختند و سایر اعضاء نیز پیشنهادات خود را در جهت اجرای مطلوب قانون انطباق عنوان کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.