شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۹

در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد :

جلسه شورای ناظر بر نشریات

جلسه شورای ناظر بر نشریات

جلسه شورای ناظر بر نشریات با حضور حداکثر اعضاء در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، جلسه شورای ناظر بر نشریات با حضور حداکثر اعضاء در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
دکتر حسین قائدی سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست، ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در راستای بهبود و ارتقاء سطح کیفی تولیدات نشریات دانشجویی، از آمادگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به منظور حمایت در جهت توسعه و گسترش نشریات دانشجویی خبر داد.
سپس سیده رضوانه بهرسی کارشناس نشریات مدیریت امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه به رویکرد تعالی کیفی محتوایی نشریات اشاره نمود و اذعان کرد :سیاست شورای ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه بر این امر استوار گردیده است که تولیدات نشریات دانشجویی را مبتنی بر نیازهای احصاء شده در جامعه دانشگاهی قرار دهیم.
در ادامه سولماز غلامی نماینده نشریات دانشجویی پیشنهاداتی از قبیل برگزاری جشنواره های نشریات درون دانشگاهی یا جشنواره نشریات دانشگاه های علوم پزشکی جنوب کشور، حمایت مضاعف از نشریات دانشجویی، فعال نمودن عرصه فضای مجازی نشریات، برگزاری کارگاه های ویراستاری و نگارشی نشریات و اختصاص و جانمایی درج تولیدات نشریات در سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت.
در ادامه این نشست حجت الاسلام والمسلمین رنجبر نماینده دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و طاهره تمیمی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه به ارائه راهکارهایی در زمینه ارتقاء سطح نشریات دیجیتال پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.