سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹

در راستای تبیین راهبردهای کلان پایگاه خبری مفدا؛

جلسه ی مشترک مدیر روابط عمومی و مفدای دانشگاه فسا با دبیران کانون های فرهنگی برگزار شد

جلسه مفدا

جلسه ی مشترک مدیر روابط عمومی و مفدای دانشگاه فسا با دبیران کانون های فرهنگی برگزار شد. در این جلسه ضمن تأکید بر لزوم دانشجو محور شدن خبرگزاری مفدا از جانب مقامات عالی وزارتخانه، به تببین برخی از مهم ترین سرفصل های فرهنگی روز کشور و چگونگی امکان ورود کانون های فرهنگی برای فعالیت حول این موارد پرداخته شد. همچنین روابط عمومی معاونت آمادگی خود را برای پوشش خبری ویژه ی فعالیت های خلاقانه ی کانون ها به دبیران اعلام نمود.

به گزارش مفدا فسا،   نشست مشترک هم اندیشی میان مدیر روابط عمومی و مفدای دانشگاه علوم پزشکی فسا با دبیران کانون های فرهنگی در سالن نحوی دانشگاه برگزار گردید. در این جلسه ضمن تأکید بر لزوم دانشجو محور شدن خبرگزاری مفدا از جانب مقامات عالی وزارتخانه، به تببین برخی از مهم ترین سرفصل های فرهنگی روز کشور و چگونگی امکان ورود کانون های فرهنگی دانشگاه برای فعالیت حول این موارد پرداخته شد.

آقای امیرعلی امیری مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی در این رابطه گفت: «دغدغه ی ما همپوشانی و سازماندهی فعالیت های فرهنگی دانشجویان با ادارات و همراستایی این همه، با سیاست های کلان اعلام شده از جانب وزارتخانه بود. وظیفه ی ما صرفا آن نیست که اخبار فعالیت ها را منتشر کنیم. ما دغدغه های والاتری را دنبال می کنیم و برآنیم تا مانند یک کاتالیزور، امکان صورت پذیرفتن همکاری ها و برون دادهای مثبت در میان حوزه های مختلف فعالیت های فرهنگی  را فراهم بسازیم.» 

وی همچنین افزود: «همچنانی که خوشبختانه این فراست نظر، نزد معاون محترم دانشگاه فسا و همچنین مقامات عالی وزارتخانه هم دیده می شود؛ برای ما هرگز مسأله این نیست که تیک خوردن مجموعه ای از فعالیت ها را به منزله ی موفقیت در یک رقابت قلمداد کنیم. نگرش ما یکپارچه و کارکردگرایانه است و برای ما میزان اثرگذاری فعالیت ها ملاک است. بدیهی ست که در این میان، تحقق شرط «از آن خود دانستن» خبرگزاری مفدا توسط دانشجویان را بنیاد و اساس هرگونه امکان ارتقای روزافزون برای این خبرگزاری قلمداد می کنیم.»

در پایان دبیران حاضر در نشست، نکاتی را مطرح کرده و نسبت به ترویج این نگرش اظهار امیدواری نمودند. همچنین روابط عمومی معاونت آمادگی خود را برای  پوشش خبری ویژه ی فعالیت های خلاقانه ی کانون ها به دبیران مربوطه اعلام نمود.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.