چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۹

نشست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با دبیران کانون‌های دانشجویی برگزار شد

کانون

نشست صمیمانه دکترمهدی محمدیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با دبیران کانون های دانشجویی، در دفتر کانون‌های دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا بابل، نشست صمیمانه دکترمهدی محمدیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل با دبیران کانون‌های دانشجویی، یکشنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۱ در دفتر کانون های دانشجویی برگزار شد.

در این نشست که دکتر زینب جهانیان مدیر فرهنگی،  هادی محمد نیا رئیس اداره فرهنگی و وجیهه محمدی مسئول کانون های دانشجویی نیز حضور داشتند، هر یک از دبیران کانون ها  به بیان نظرات،  پیشنهادات و ارائه عملکرد و فعالیت های کانون ها  مربوط به خود در سه ماه گذشته پرداختند.

در ادامه معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن آشنایی با هر یک از دبیران کانون ها  آنان را به اتحاد و همدلی میان دانشجویان و اهتمام به درس خواندن و اهمیت دادن به مسائل آموزشی را توصیه کرد.

وی همچنین بیان داشت: برای انجام هر چه بهتر فعالیت های فرهنگی باید ارتباط و تعامل با دانشجویان سایر دانشگاه‌ها را بیشتر کرد و از ایده ها و نظرات آنان نیز بهره برد و همچنین می توان از ظرفیت بالای خوابگاه نیز به نحو احسن استفاده کرد.

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.