جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۵

اردوی تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می شود

کمیته تحقیقات شرق

مجموعه کارگاه های توانمندسازی دانشجویان در فعالیت های پژوهشی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می‌شود.


به گزارش مفدا گیلان ؛ کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ی پرستاری،  مامایی-پیراپزشکی شرق گیلان چهارمین دوره از کارگاه های آموزشی خود را به منظور توانمند سازی دانشجویان در فعالیت های پژوهشی، پاییز ۹۶ در مکان دانشکده ی شرق برگزار می کند.

گفتنی است به دلیل صدور اتوماتیک گواهی های شرکت در کارگاه، و همچنین اعلام تغییر احتمالی ساعت، روز و مکان برگزاری ، ثبت نام کارگاه های آموزشی اینترنتی می باشد. لذا دانشجویان برای  انتخاب کارگاه های مورد نظر به آدرس اینترنتی درج شده مراجعه نمایند.
http://l1l.ir/1djw

 شایان ذکر است تندخوانی و مدیریت زمان، مهارت ارتباطی، تفکر خلاقانه، بررسی متون و جستجوی پیشرفته، انتخاب عنوان پروژه تحقیقاتی، اخلاق در پژوهش، آشنایی با آخرین تغییرات درنرم افزارEndnote X8 و رفرنس نویسی، انواع مطالعات پژوهشی در علوم پزشکی، آشنایی با نوشتن روش اجرای پروپوزال، پروپوزال نویسی در ده گام،  آموزش سامانه پژوهشی RTS، کارگاه مرور سیستماتیک و متاآنالیز، کاربرد انگلیسی در نگارش مقالات، نحوه ارائه خلاصه مقاله در همایش، بیوانفورماتیک، کارگاه عملی پروپوزال نویسی،آموزش نحوه انتخاب ژورنال مناسب،نحوه آموزش نرم افزار SPSS نسخه 23ورود اطلاعات و آنالیز آماری، کارگاه مهندسی ژنتیک مقدماتی و آشنایی و کار با حیوانات آزمایشگاهی در دو بخش عملی و تئوری، از جمله عناوین این کارگاه ها هستند.

ذکر گردد شرکت دانشجویان سایر دانشکده های علوم پزشکی گیلان و دانشگاه های علوم پزشکی کشور در کارگاه های پژوهشی دانشکده شرق بلامانع می باشد.
 بدلیل اهمیت پلاگریسم در پژوهش و اهمیت دوچندان در برهه ی زمانی حاضر، صدور گواهی تمامی کارگاه های دانشجویان محترم، منوط به شرکت در کارگاه اخلاق در پژوهش می باشد. همچنین  آن دسته از دانشجویان غایب در کارگاه حضوری اخلاق در پژوهش  می توانند بصورت WEBINAR (اینترنتی) از این کارگاه استفاده نمایند. پکیج آماده شده نیز در راستای این کارگاه، پس از برگزاری آن ، در سایت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده شرق گیلان بارگزاری خواهد شد.

محمد حسین یکتا کوشالی دبیر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ی پرستاری،  مامایی-پیراپزشکی شرق گیلان است.


پی نوشت :
جهت اطلاع از برگزاری  و آخرین تغییرات  می توانید به کانال و سایت کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده ی پرستاری،  مامایی-پیراپزشکی شرق گیلان مراجعه نمایید.
@sharghsrc

تهیه خبر: مهتاب پورذکریا دبیر کمیته دانشجویی مفدا گیلان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.